Menlift -Makaslı Platform -Eklemli Platform

Gaziantep Vinç Hizmeti

 

MOBIL VINC

Mobil vinçler aşama aşamadır. Bunlar; 65 tonluk, 115 tonluk, 120 tonluk, 160 tonluk, 180 tonluk, 220 tonluk, 225 tonluk ve 300 tonluktur. Bizlerde sahip olduğumuz 220 tonluk 96 m farklı model ve tiplerdeki mobil vinçler ile siz değerli müşterilerimize her zaman garantili ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz.Özellikle de ağır makine ve teçhizat taşıma işlerinize yönelik olarak en uygun fiyat aralıklarından ve profesyonel hizmetler için ilk olarak bizlere ulaşmanızı öneririz.

 

HI-UP  VINC

Etkili şekillerde kullanılan ve katlanabilir üstü hiyap araçlar ile farklı ve çeşitli şekillerde olan yüklerinizin yükleme, boşaltma işlemlerinizi, emniyetli ve aynı zamanda ise çok kısa bir süre içerisinde yapmanız mümkün olmaktadır. Bu aşamalarda ise bütün uzman ve konusunda deneyimli operatörlerimiz ile bütün işlemlerinizi ve kısa sürede tamamlamanız için gereken bütün her şeyi ve hizmetleri bizlere ulaşarak kısa sürede ve en etkili şekillerde alabilirsiniz. Hiyap vinç kiralamak istiyorsanız bizlere ulaşınız.

 

MAKASLI PLATFORM KİRALAMA (MAN-LİFT)

 

Binaların dış ve iç duvarlarına yapılması gereken temizlik ve tadilat işlerinin kolaylıkla yapılması sağlayan araçlara makaslı platform denilmektedir. İstenilen her yere ulaşımı sağlayan makaslı platformlar son derece güvenilirdir. Bulunduğu yerden yukarıya doğru yükselmesi sebebiyle, günümüzde pek çok alanda da tercih edilmektedir.