ana 2

Bölgenin Yükselen Yıldızı Cevher Vinç’le Yükten ve İşten Korkmayın

CEVHER VİNÇ, gelişmiş teknolojiyi bölge ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanmak için 2001 – 2007 yıllarında yatırım ile kapasitesini faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara hizmet etmeye devam etmektedir. CEVHER VİNÇ, 2015 yılında da yatırımlarına devam ederek kapasitesini daha yükseklere çıkarmayı hedeflemiştir.

Makina Parkurumuz ve Faaliyetlerimiz

Neden Biz?

HIZLI VE ZAMANINDA ÇÖZÜM

Bizim için iş; zamanında ve sorunsuz olarak yapılandır.İşinizi sorun olmaktan kurtarıyor ve size özel çözümler üretiyoruz.

UZMAN VE PROFESYONEL BİR EKİP

Cevher Vinç Kiralama olarak verdiğimiz hizmet doğrultusunda çalışanlarımız konusunda uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmaktadır.

İş Güvenliği

Cevher Vinç Kiralama olarak verdiğimiz hizmet doğrultusunda çalışanlarımız konusunda uzman ve deneyimli ekiplerden oluşmaktadır.

GENİŞ MAKİNE PARKURU

Cevher Vinç Kiralama olarak hizmet verdiği alanlara uygun olarak oluşturduğumuz her türlü ihtiyacınıza yönelik özel çözümler üretebilecek geniş bir makine parkuruna sahiptir.

Basında Biz

Cevher Vinç’le Yükten ve İşten Korkmayın

1990 yılında önce Gaziantep sonra Türkiye ekonomisi ve sanayisinin güçlenmesi adına sektörel yolculuğuna başlayan Cevher Vinç, kurumsal bir firma olmanın tüm gerekliliğini yerine getirerek gelinen ...
Daha Fazlasını Oku

Hakkımızda

1990 yılında Gaziantep’te 1990 yılında M. ERCAN VE MURAT BAY tarafından kurulan “CEVHER VİNÇ” teleskopik, Hiap Vinç, Forklift hizmeti vermek amacı ile fabrika, inşaat ,şantiyeler ve birçok projelerde kullanılmak üzere tahmil tahliye amaçlı hizmetleri vermek için kuruldu. 1995 yılında şirketleşerek, Cevher Vinç nakliyat oto aksam San. Tic. Ltd. Şti. adı ile faaliyetlerine hızla devam eden CEVHER VİNÇ, deneyimli teknik kadrosu, büyük, güçlü1990 yılında Gaziantep’te 1990 yılında M. ERCAN VE MURAT BAY tarafından kurulan “CEVHER VİNÇ” teleskopik, Hiap Vinç, Forklift hizmeti vermek amacı ……….

Devamı

Referanslarimiz

Daha Fazalasi icin

Bize Ulaşın